Buradasınız: Kemirgen Yemleme

Kemirgen Yemleme

Bireysel olarak Fare ile mücadele edebilmek zordur. Fareler çok zeki ve hızlı üreyen canlılardır. Bu nedenle profesyonel firmalardan yardım alınmalıdır. GLOBAL İLAÇLAMA olarak müşteri memnuniyetine dayalı çalışmayı prensip edinerek, Sağlık bakanlığı onayını ve tecrübemizi birleştirerek size 7/24 kesintisiz hizmet olanağıyla çözüm ortaklığı sunuyoruz.
Farenin ortamda ki sıklığına bağlı olarak farklı ilaçlama metotları uygulanabilir. Fare ilaçlamasında tercih edilen mücadele yöntemi yemleme ( istasyon kurulumu) dir.

  1. Çocukların ve evcil hayvanların zarar görmemesi için açık ve kapalı alanda rahatlıkla kullanılabilen sistemdir.
  2. İstasyonun yapısı gereği yemlerin çevreye dağılma ve dökülme riski yoktur, yemin en tasarruflu şekilde kullanılmasını sağlar.
  3. Zehirli maddeyi yağmur, su, toz gibi dış etkenlerden koruduğu için uzun süreli ve etkili kontrol sağlar.
  4. Periyodik kontroller sırasında zehirli maddenin yenilme durumu denetimli şekilde tespit edildiği için kemirgen kontrolünün etkin denetimini sağlar.
  5. Kemirgenler karanlık, kapalı ve emniyetli ortamı sevdiği için istasyonları diğer yerler göre daha fazla tercih edeceklerdir. Bu da zehirli maddenin daha hızlı ve daha etkili tüketilmesini sağlayacaktır.
  6. İstasyon kutuları ve kurulan sistem çok uzun süreli ve %100 lük bir koruma sağlar.
  7. İç ve dış mekânlarda güvenle kullanılır. Görsel çirkinlik oluşturmaz